Mireia Centre d'Estudis

 

Menjador

Menú mes d’abril

DIA 1r  PLAT 2n  PLAT POSTRES
Dimarts 3 Espaguetis amb salsa de tomàquet i formatge ratllat /  Bròquil amb patates Pernil dolç a la planxa i croquetes casolanes / Llom adobat o a la planxa amb enciam i tomàquet  Préssec i pinya
Dimecres 4 Sopa de pistons / Gaspatxo amb rostes Truita de patates / Truita de patata i ceba / Ous ferrats amb patates fregides Poma/Pera
Dijous 5 Cigrons amb arròs / Bledes amb patates Pollastre al forn o a la planxa  amb amanida de blat de moro  Iogurt/Gelatina
Divendres 6 Arròs amb tonyina i salsa de tomàquet / Amanida d’arròs Barretes de lluç / Calamars i bunyols / Lluç arrebossat o a la planxa  amb amanida de tomàquet Plàtan/Poma
Dilluns 9 Macarrons a la bolonyesa / Mongeta verda amb patates Salsitxes amb salsa de  tomàquet i ou dur / Llom a la planxa amb amanida Poma/Pruna
Dimarts 10 Verdures saltades amb pernil/ Carxofes amb patates Pollastre a la planxa  amb amanida d’olives Poma/Kiwi
Dimecres 11 Sopa de fideus / Puré de verdures / Gaspatxo amb rostes Truita de patates / Truita de patata i ceba / Ous ferrats amb patates fregides o enciam Poma/Taronja
Dijous 12 Llenties estofades amb arròs i xoriço / Espinacs a la catalana Hamburguesa de vedella amb cotnes Iogurt/Gelatina
Divendres 13 Arròs a la cassola amb gambes i sèpia / Amanida completa Barretes de lluç / Calamars i bunyols / Lluç arrebossat  o a la planxa  amb amanida verda Mandarina/Poma
Dilluns 16 Espaguetis a la carbonara / Bròquil amb patates Botifarra o llom a la planxa amb xampinyons o salsa de poma i ceba  Préssec i pinya
Dimarts 17 Mongetes estofades / Amanida grega Bistec de vedella  a la planxa o  amb salsa de roquefort i amanida d’enciam i tomàquet  Taronja/Poma
Dimecres 18 Arròs a la cubana / Amanida d’arròs Truita de patates / Truita de patata i ceba / Ous ferrats amb patates fregides Poma/Pera
Dijous 19 Sopa de llavors de meló / Gaspatxo amb rostes Pollastre amb salsa o a la planxa amb amanida de tomàquet i enciam  Iogurt/Gelatina
Divendres 20 Mongeta verda amb patates / Pèsols saltats amb pernil Barretes de lluç / Calamars i bunyols / Lluç arrebossat  o a la planxa  amb amanida d’olives Plàtan/Poma
Dilluns 23 Sant Jordi
Dimarts 24 Galets amb bacó i salsa de tomàquet / Coliflor gratinada Llom arrebossat o a la planxa amb salsa de poma i ceba o enciam Poma/Pera
Dimecres 25 Sopa de lletres / Gaspatxo amb rostes Truita francesa / Truita de patates / Truita de patata i ceba / Ous ferrats amb patates fregides  Taronja/Poma
Dijous 26 Mongeta verda amb patates / Crema de pastanaga amb encenalls de pernil o rostes Hamburguesa de vedella amb rodes de patata Poma/Kiwi
Divendres 27 Arròs a la cassola amb pollastre / Amanida tropical Pollastre arrebossat o a la planxa amb tomàquet amanit Plàtan/Pruna
Dilluns 30 Festiu de lliure disposició
  Berenars Parvulari
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
Entrepà de llonganissa /pernil dolç Fruita: plàtan / poma Iogurt amb galetes Pa amb xocolata Suc amb galetes
NOTA: Per causes alienes a nosaltres, pot haver-hi algun canvi  en els menús

 

 

April menu

DAY 1st Course 2nd Course Dessert
Tuesday  3 Spaghetti with tomato sauce and grated cheese  /  Broccoli with potatoes Grilled ham with homemade croquettes /  Grilled or marinated tenderloin with lettuce and tomato Peach and pineapple
Wednesday 4 Soup with spaghetti rings /   Gaspatxo with crumbs Potato omelette / Potato and onion omelette /  Fried eggs and chips Pear/Apple
Thursday  5 Chickpeas  with rice / Swiss chard with potatoes Baked or grilled chicken with corn salad Yoghurt/Jelly
Friday  6 Rice with tuna  fish and tomato sauce / Rice salad Hake sticks  /  Squid and fritters  /  Breaded or  grilled  hake  with tomato salad Banana/Apple
Monday  9 Macaroni Bolognese / Green beans with potatoes Sausages with tomato sauce and boiled eggs / Grilled tenderloin with salad  Plum/Apple
Tuesday  10 Vegetables sauteed with ham / Artichokes and baked potatoes Grilled chicken with olives salad Kiwi/Apple
Wednesday 11 Noodles soup /  Mashed vegetables / Gaspatxo with crumbs Potato omelette / Potato and onion omelette /  Fried eggs and chips or salad Orange/Apple
Thursday  12 Stewed lentils  with rice and sausage/  Catalan spinach Beef burger with  crumbs Yoghurt/Jelly
Friday 13 Casserole rice with cuttlefish and prawns / Full salad Hake sticks  /  Squid and fritters  /  Breaded or  grilled  hake  with green salad Clementine/Apple
Monday  16 Spaghetti Carbonara /  Broccoli with potatoes Sausages or grilled tenderloin with mushrooms  or apple and onion sauce Peach and pineapple
Tuesday 17
 
Stewed beans / Greek salad Grilled steak with Roquefort sauce or lettuce and tomato salad  Apple / orange
Wednesday 18  Cuban style rice /  Rice salad Potato omelette / Potato and onion omelette /  Fried eggs with chips Pear/Apple
Thursday 19  Pasta soup / Gaspatxo with crumbs Grilled chicken  or chicken with sauce and lettuce and tomato salad Yoghurt/Jelly
Friday 20 Green beans with potatoes/   Peas sauteed with ham Hake sticks  /  Squid and fritters  /  Breaded or  grilled  hake  with olives  salad Banana/Apple
Monday  23 Saint George’s Day
Tuesday 24 Pasta shells with bacon and tomato sauce/ Cauliflower au gratin Breaded tenderloin  or grilled tenderloin with apple and onion sauce or salad  Apple/Pear
Wednesday 25 Letters soup/   Gaspatxo with crumbs French omelette / Potato omelette / Potato and onion omelette /  Fried eggs with chips Apple/Orange
Thursday  26 Green beans with potatoes/   Carrot cream with ham shavings Beef burger with  wheeled potatoes Kiwi/Apple
Friday  27 Casserole rice with chicken / Tropical salad  Breaded or grilled chicken  with tomato salad Banana/Apple
Holiday
Nursery school snack
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
Sausage or ham sandwich Banana or apple Yoghurt and cookies Bread and chocolate Juice and cookies
NOTE : Due to causes beyond our control, the menu may be changed